W ramach naszej witryny oferującej odzież z nadrukiem stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny oznacza akceptację "Polityki Cookies"
Nadruki Na Tekstylia
Najnowsze
Zapytanie Ofertowe
Zapytanie Ofertowe
25/04/2016 0

Druk Świecący
Druk Świecący
18/01/2016 0

Druk Puchnący
Druk Puchnący
18/01/2016 0

Sitotruk Termotransferowy
Sitotruk Termotransferowy
18/01/2016 0

Szybka Wycena
Szybka Wycena
12/01/2016 0

Druk cyfrowy DTG

Posted by admin 12/01/2016 1 Comment(s) Nadruki,

Druk DTG  - Bezpośredni Druk na Koszulkę

 

    DTG (Direct To Garment) czyli bezpośredni druk na tkaninę, w naszym przypadku pozwala nam drukować na bawełniane koszulki, bluzy czy spodnie, które starannie selekcjonujemy pod względem jakości tkaniny.

DTG - jest to najnowsza technologia, która jest bezkonkurencyjna co do jakości oraz estetyki nadruku względem innych technik jak sitodruk czy termotransfer.

W pełni zachowuje realistyczne odwzorowanie kolorów oraz przejść tonalnych niedostępnych dla innych technik. Uzyskujemy bardzo wysoką jakość wydruków zdjęciowych oraz bardzo skomplikowanych grafik.

Metoda ta charakteryzuje się bardzo wysoką jakością i dobrą trwałością nadruku a także pozwala na wykonywanie pojedynczych egzemplarzy.

Zalety technologii DTG:

  • Możliwość zamówienia nadruku wielokolorowego skomplikowanych grafik (bez ograniczeń kolorów) już od jednej sztuki bez dodatkowych kosztów w atrakcyjnej cenie.
  • Możliwość dowolnych zmian w projekcie np. wspólne logo i zmienne imię i nazwisko (inny tekst) dla każdego kolejnego nadruku bez dodatkowych kosztów.  Każda koszulka może być inna – inne logo inny napis.
  • Brak wymogu przygotowania formy drukarskiej jak np. matryca w technologii Sito Druku znacząco obniża koszty druku. Jest to widoczne szczególnie dla małych nakładów.
  • Bardzo duże pole zadruku – 30 cm x 45 cm.
  • Możliwość drukowania na białych, czarnych i kolorowych podłożach.
  • Wysoka jakość druku – 1440 x 1440 dpi.