Zamów Nadruki na Koszulki, Bluzy… Drukowane Metodą Sitodruku

Zalety Sitodruku

 

# Najlepsza Cena (przy zamówieniu już od 50 szt)

Sitodruk jest najlepszym rozwiązaniem pod względem ceny i szybkości wykonania zlecenia

# Bogate Zastosowanie

Sitodruk może być stosowany na wielu typach tkanin: bawełnie, poliestrze. Dlatego za jego pomocą możemy drukować na koszulkach bawełnianych, sportowych, kamizelkach odblaskowych, czapkach itd.

# Trwałość Nadruków

Dzięki zastosowaniu renomowanych farb plastizolowych, nadruki na koszulki są odporne na wilgoć, promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne czy pranie.

# Żywa Kolorystyka

Farby sitodrukowe plastizolowe i wodne osiągają bardzo dużą wyraźistość a kolory są intensywne. Kolorystyka Pantone pozwala dobrać precyzyjnie kolor farby do koloru w projekcie

# Jakość i Precyzja

Możliwość nadrukowania bardzo szczegółowych elementów z bardzo dokładnym pasowaniem kolorów.

# Efekty Specjalne

Sitodruk dysponuje bogactwem efektów dodatkowych takich jak: druk puchnący, druk świecący, brokat, żel, druk 3D, kolory metaliczne itp.

Nasza Oferta

# Najlepsza Relacja Ceny do Ilości & Szybkie Wykonanie

Jeżeli Twój projekt ma ograniczoną ilość kolorów i masz krótki termin. Możemy wykonać zlecenie w bardzo krótkim terminie.

# Najwyższej Jakości Farby & Technika Druku

Używamy najlepsze tusze na rynku oraz technikę druku z suszeniem tunelowym aby zapewnić stałą i wysoka jakość wykonania nadruków na koszulki oraz ich trwałość.

# Konsultacje Gratis

Nadruki na koszulki mogę być wykonane wieloma metodami, wariantami ale nie wszystkie prowadzą do tych samych rezultatów. W zależności od projektu i zamierzanego efektu chętnie doradzimy odpowiedni wariant, technikę czy efekt specjalny.

 

Sitodruk to popularna metoda drukowania, polegająca na przeciskaniu farby przez sito siatkowe pokryte emulsją z przygotowanym wzorem za pomocą rakla w celu uzyskania nadruku.

Jest używany w wielu gałęziach przemysłu na całym świecie do tworzenia niestandardowej odzieży, płócien, dzieł sztuki, plakatów i nie tylko. Czasami nazywa się to sitodrukiem lub serigrafią.

Jak To Się Robi?

Najbardziej podstawowa metoda sitodruku polega na wykonaniu szablonu na siatce.

Następnie przeciskaniu farby przez szablon, aby stworzyć odbicie swojego projektu na powierzchni wybranego materiału.

Jednym z najbardziej wymiennych czynników związanych z tym procesem są różne techniki szablonów, które można zastosować. Tak więc, chociaż faktyczny proces drukowania pozostaje w dużej mierze taki sam, istnieje wiele sposobów na utworzenie szablonu.

Wszelkie projekty tworzone metodą sitodruku mogą wykorzystywać wiele odcieni farby.

Jednak w przypadku projektu wielokolorowego konieczne jest nałożenie każdego koloru za pomocą osobnego szablonu czyli osobnego sita.

Opis zdjęcia

 

Dlaczego Sitodruk Jest Tak Popularny?

Istnieje wiele powodów, dla których sitodruk jest popularną techniką, ale najbardziej przekonujący z nich wynika z szerokiego wyboru możliwych do zastosowania kolorów. Sitodruk sprawdza się dobrze na jasnych i ciemnych tkaninach.

Poza tym można szybko i wielokrotnie odtworzyć projekt. Ponieważ szablon może być również używany do wielokrotnego powielania projektu, idealnie nadaje się do tworzenia masowej odzieży i akcesoriów.

W porównaniu do samego druku cyfrowego, sitodruk jest w stanie uzyskać znacznie intensywniejszą kolorystykę.

Jednak ze względu na ogólną złożoność procesu istnieją ograniczenia co do liczby kolorów, które można zastosować w projekcie.

Opis zdjęcia

 

 

Czy Nadruki Sitodrukowe Się Spierają?

Jeśli produkt został profesjonalnie wydrukowany metodą sitodruku przy użyciu odpowiedniej, poddanej prawidłowej obróbce cieplnej farby, nie powinien on zostać wypłukany.

Jeśli wszystkie elementy procesu, w tym temperatura suszenia i odpowiedni czas, zostaną wykonane prawidłowo, otrzymamy produkt trwały, który nie powinien się spierać

Pamiętaj jednak, że stosowanie się do zaleceń dotyczących prania mogą dodatkowo przedłużyć trwałość nadruku.

Opis zdjęcia